Потрібно обслуговувати пилосос після прибирання і наскільки часто це потрібно робити.
Працюючи з агресивним середовищем (сміття, пил), пилосос безсумнівно і сам потребує догляду. В іншому випадку він Вам довго не прослужить, а накопичивши велику кількість пилу в фільтрах, навіть здатний принести шкоду Вашому здоров'ю та здоров'ю оточуючих.
Чи знаєте ви, як правильно чистити пилосос, з якою періодичністю це потрібно робити? Обслуговування пилососа важлива й обов'язкова умова його використання. У першу чергу мають потребу в чищенні фільтри та мішки (пилозбірники).
Неодноразово ця тема вже обговорюється, але все ж повторимо - для нормальної роботи приладу дуже важливо проводити заміну фільтрів пилососа не рідше двох разів на рік. У звичайному пилососі для сухого прибирання, як мінімум два фільтра - предмоторний фільтр, який захищає двигун від попадання в нього пилу і сміття, і вихідний фільтр, який проводить остаточну очищення вихідного повітря від пилу. Забиті фільтри перешкоджають вільному течією повітря і часто призводять до перегріву двигуна, і виходу його з ладу в подальшому.
Також роль фільтра виконує і пилозбірник (в тих пилососах, де він є). Мішок для збору пилу та сміття хорошої якості повинен утримувати максимальну кількість пилу, при цьому не створюючи перешкод для потоку повітря. Якщо під час прибирання ви почули незвичні звуки, зупиніть роботу пилососа і уважно огляньте його. Не намагайтеся економити і використати одноразові мішки кілька разів.
Дуже часто покупці задають нам питання - чи можна мити фільтри? Фільтри можна мити, але не всі. У багатьох сучасних пилососах встановлений фільтр HEPA. От саме його мити не рекомендується, навіть якщо виробник фільтра вказав у специфікації, що даний фільтр можна мочити. Особисто ми не рекомендуємо цього робити, так як вода здатна пошкодити структуру фільтра. HEPA фільтри краще просто добре витрушувати. Але раз вже ви миєте свої фільтри, то принаймні не використовуйте їх, попередньо не просушивши.
Якщо на вашому приладі встановлена турбощітка, після кожного прибирання оглядайте і при необхідності очищайте валик, на який можуть намотуватися нитки і довге волосся. Слідкуйте за станом шланга - у ньому не повинно бути засмічень (при необхідності прочистіть і промийте) і перегинів.
Ці елементарні правила допоможуть продовжити життя вашому пилососа і убережуть вас від зайвих витрат.
- Як швидко перевірити на справність магнетронЦя стаття не є технічною, а призначена для простої і швидкої перевірки магнетрона СВЧ, як старого на справність нового, так і при покупці. Ця стаття є частиною статті про несправності СВЧ, де описані інші проблеми.Як швидко перевірити на справність магнетрон
- Часті несправності СВЧ печейЩо робити якщо мікрохвильова піч не працює або працює, але не так як раніше. Якщо техніка ще на гарантії, то відповідь однозначна - треба віднести в сервісний центрЧасті несправності СВЧ печей