Кошик
2492 відгуків
Самовивіз після узгодження

ЗіП-ПРО - Запчастини та аксессуари до побутової техніки

+380 (67) 325-54-52
9.00-17.00
+380 (99) 073-52-59
9.00-17.00
+380 (63) 189-20-80
9.00-17.00

Як правильно підібрати шестерню для редуктора м'ясорубки

Як правильно підібрати шестерню для редуктора м'ясорубки

Час і досвід продажів підказує нам, що електричні м'ясорубки все міцніше займають позиції в повсякденному житті людей. Але електром'ясорубка як механізм, піддається великим навантаженням і тому досить часто трапляються поломки. Знову ж таки, спираючись на свій досвід, можемо сказати, які деталі виходять з ладу найбільш часто. У цій статті спробуємо допомогти нашим покупцям визначитися з характером поломки і правильно підібрати запчастину самостійно.

Отже, досить часто в м'ясорубках виходять з ладу запобіжні муфти (запобіжні втулки). З назви зрозуміло, що ця деталь є запобіжником і покликана оберігати прилад від більш серйозних і дорогих поломок, приймаючи навантаження на себе. Ця муфта закріплюється на шнеку і у випадку перевантажень ламається і не дає поламатися самому шнека, редуктору або двигуну. Поломку визначити дуже просто - потрібно перевірити цілісність самої муфти.

Втулки бувають різні, і для правильного підбору необхідно визначитися із зовнішнім виглядом і типом кріплення до шнека.

 

Після цього потрібно буде зробити декілька нескладних вимірів – висоту, діаметр, кількість шліців (зубів).

також дуже часті випадки виходу з ладу шестерень редуктора. Особливо часто ламаються шестерні, які приводяться в рух металевим валом двигуна. Якщо з якоїсь причини запобіжна втулка не зламалася, навантаження передається саме на цю шестерню, миттєво «злизуючи» зуби. Шестерні бувають з косими зуб'ями і з прямими, з металевою втулкою і без неї, з металевим валом і без нього. Всі шестерні повинні бути змащені спеціальною змазкою, але, як правило, через те, що редуктор не має примусового змащення, з часом ця змазка часто збирається на дні редуктора. Було б непогано і правильно періодично робити профілактику редуктора. Визначити таку поломку можна за характерним звуком, неприємний писк при навантаженні, а також відсутність обертання шнека або зупинення його навіть при невеликому навантаженні.

Для правильного підбору шестерні проводимо ті ж самі заходи, як і з запобіжною муфтою. Визначаємося з зовнішнім виглядом.

Вимірюємо основні параметри – висоту, діаметр і підраховуємо кількість зубців (для зручності підрахунку радимо зробити позначку на першому зубці).

 

Все, залишилося тільки порівняти отримані дані з тими, що вказані у нас на сайті і залишити замовлення на потрібну Вам запчастину. Якщо все ж у Вас залишились запитання або виникли інші труднощі з підбором шестерні, зателефонуйте нам, і ми постараємося допомогти Вам.

Відразу обмовимо той момент, що підібрати шестерні для м'ясорубок китайського виробництва не дуже просто, зважаючи на те, що комплектація редукторів таких м'ясорубок практично довільна. Тобто ми розуміємо, що є стандартний набір з трьох шестерень, але в 50% випадків цей стандартний набір не відповідає тому, що має бути. Ця інформація взята з досвіду наших продажів і подальших обмінів, а також досвід ремонтів в нашій сервісній майстерні. Тому просимо Вас перед тим, як залишити замовлення на шестерню, переконатися, що параметри шестерні відповідають тим, які вказані на нашому сайті.

Дякуємо за увагу, з повагою команда ©Зіп-Про.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner