Кошик
2666 відгуків
Самовивіз після узгодження

ЗіП-ПРО - Запчастини та аксессуари до побутової техніки

+380 (67) 325-54-52
9.00-17.00
+380 (99) 073-52-59
9.00-17.00
+380 (63) 189-20-80
9.00-17.00

Погано працює пилосос. Нагрівається і слабо тягне.

Погано працює пилосос. Нагрівається і слабо тягне.

Пилосос вже давно і міцно зайняв позиції незамінного помічника при прибирання житлових приміщень. Багато видів пилососів придумано, які мають різні функції. Щоправда, мета у всіх одна, способи досягнення різні. Є пилососи для сухого прибирання, є для вологого прибирання, миючі пилососи. Всі мають різну комплектність, в залежності від призначення пилососа. Якими б надійними вони не були, вони все періодично ламаються.

Раніше ми писали статтю про те, наскільки важливо доглядати за пилососом і проводити своєчасну заміну фільтрів. Фільтри мають різні завдання, але несвоєчасна заміна навіть вихідного фільтра може спричинити серйозну несправність.

Здавалося б, різні несправності – нагрівається корпус пилососа і погано тягне, двигун пилососа працює ривками, втратив потужність – мають однакові причини і однакові рішення.

Якщо раптом ви виявили подібні симптоми на своєму пилососі насамперед потрібно звернути увагу на заповненість пилозбірника (мішка) або колби. При необхідності звільнити мішок (колбу) від сміття і обполоснути водою.

Якщо одноразовий мішок - обов'язково замінити. Наступним кроком повинна бути перевірка фільтрів. Є фільтри моторні – вони захищають двигун пилососа від попадання пилу, є вихідні фільтри (окремою темою йдуть фільтри для миючих пилососів, на стан яких також необхідно звернути увагу), що утримують більш дрібні частинки пилу, запобігаючи потраплянню її назад в приміщення. Фільтри бажано обслуговувати після кожного використання пилососа. Уточніть в інструкції з експлуатації вашого пилососа – чи можна мити фільтр HEPA якщо ваш пилосос оснащений ними. Рекомендується заміна фільтрів кожні 50 мотогодин (приблизно раз в півроку-рік).

Перевірте якість з'єднання шланга з пилососом – якщо шланг несправний і пропускає повітря, то тяга буде значно знижена. Можливо, він просто чим-небудь забитий. Також перевірте щітку пилососа – часто вона забивається нитками і волоссям, що перешкоджає вільному проходженню повітря.

З причинами описаних симптомів розібралися. Якщо ви вчасно звернули увагу на ці несправностями, то нагрівання пилососа повинно пройти і тяга повинна покращитися. Якщо ж після обслуговування пилозбірників і фільтрів симптоми продовжують проявлятися, то пилосос доведеться розібрати і перевірити стан щіток двигуна і сам двигун. Сильне іскріння, великі люфти осі двигуна неприпустимі і незабаром виведуть двигун з ладу.

Запчастини на двигун пилососа знайти не дуже просто, та й не завжди це буде вигідне рішення. Іноді замінити двигун цілком простіше і дешевше. Якщо у вас виникли труднощі - ви завжди можете звернутися за консультацією до наших фахівців.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner