Кошик
2503 відгуків
Самовивіз після узгодження

ЗіП-ПРО - Запчастини та аксессуари до побутової техніки

+380 (67) 325-54-52
9.00-17.00
+380 (99) 073-52-59
9.00-17.00
+380 (63) 189-20-80
9.00-17.00

Запах після заміни щіток пральної машини

Запах після заміни щіток пральної машини

Чому після заміни щіток пральної машини відчувається запах горілого? Здавалося б, навпаки, нові деталі повинні працювати без проблем. Але на практиці виявляється не все так гладко. Якщо ж іскрить мотор, тоді треба терміново з'ясовувати причини такої поведінки СМА.

Запахло смаженим? Це вираз сміливо можна віднести до пральної машини під час притирання щіток. Справа в тому, що запах гару при роботі виникає через зіткнення графітових стрижнів зі статором.

У колекторних двигунів струм подається через щітки, які, перебуваючи в контакті зі статором, приводять в рух мотор. На перших порах стрижні повинні трохи притертися, після чого робота увійде в звичну колію і запаху при пранні не буде.

А ось іскрити під корпусом СМА може із-за неправильної установки елементів або їх зносу. Це з часом призводить до короткого замикання та повного виходу двигуна з ладу (в кращому випадку). Іноді він може і знеструмити весь будинок. Якщо деталі на пралці замінювалися майстер сервісного центру, тоді викличте його для повторного огляду.

Якщо ж машинка не працює і відновити її треба швидко, тоді заміна щіток проводиться самостійно. Це нескладний процес, якщо знати послідовність дій. Не затягуйте з ремонтом при подібних ознаках, інакше зношені деталі зашкодять мотор, а це вже куди більш значна стаття витрат.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner